Wise Care 365 Pro İndir

Wise Care 365 Pro

Wise Care 365 Pro

Wise Care 365 Pro Optimizasyon, temizlik, tuning ve teşhis sistemi – tüm bu Wise Care 365 programı yönlülüğü kullanıcı bir programı çalıştıran önemli görevleri bir dizi gerçekleştirmek için izin verir mükemmel bir program yapar. Gereksiz servisleri gereksiz başlangıç ​​programlarını sabit disk ve kayıt defteri, dolandırmak, kaldırma temizleme ve durdurma sistem performansını optimize eder. Programın kendisi sistem performansını iyileştirmek için en iyi ne yapacağınızı söyleyecektir. Bilgisayarınızı Wise Care 365 ile optimize ettikten sonra, bir performans artışı göreceksiniz. Buna ek olarak, Wise Care 365 tamamen önemli klasör ve dosyaları gizlemek onları kurtarmak için ihtimali olmadan dosyaları tarayıcı geçmişini kaldırmak veya silmek için edebiliyor. Dosya kurtarmaya gelince, program sabit diski formatladıktan sonra bile bunu mükemmel şekilde yapar.

Wise Care 365 , bilgisayar performansını arttırmak için geliştirilen bir programdır . Birçok kişinin vazgeçilmezi olan Wise Care 365 bilgisayar performansını büyük ölçüde arttırıyor . Çöp dosyaları temizleyip bilgisayarınızı rahatlatıyor . Bunun yanı sıra kayıt defterini düzenleyip bilgisayar performansını en yüksek seviyede tutuyor . Disk birleştirme , bilgisayar hatalarını onarma ve otomatik bilgisayar kapatma gibi seçenekleriyle gayet kullanışlı olmasının yanında boyutunun küçük olması , çoklu dil desteği, kullanışlı arayüzü gibi özellikleri programı ön plana taşıyor .

Kayıp dosyalarınızı bulabiliyor . Bilgisayarı hızlandırmak için optimizasyon yaparak işlerinizi daha hızlı yapmanıza olanak sağlıyor . Birtık ile birçok işi yapabiliyor . Kullanımı gayet kolay ve gözle görülür şekilde bilgisayarı hızlandırıyor . Özellikle sürekli program ve oyun indirip bilgisayarına kuran kişilerin mutlaka bu programdan faydalanması gerekiyor . Bu program sayesinde artık internette daha hızlı gezinip oyunlarınızı donmadan oynayabileceksiniz .

Windows gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirin, sistem durumunu izleyin, bilgisayarınızı belirli bir zamanda kapatın, bilgisayar bileşenlerinin işleyişi hakkında eksiksiz bilgi edinin ve kullanışlı Wise Care 365 Pro menüsü ile çok daha fazlasını elde edin. Programı etkinleştirmek için metin dosyasına dahil edilen önerilen anahtarları kullanın. Yeni versiyonda, Rus dili sonunda resmen ortaya çıktı.

Wise Care Pro İle Yapabilecekleriniz

Kayıt defterini ve sabit diski temizle.
Bilgisayarı belirtilen bir zamanda otomatik olarak kapatma.
Birleştirme.
Eski dosyaları kaldırma.
Windowos’u özelleştirme.
Tarayıcı geçmişini temizle.
Otomatik yüklemeyi ayarla.
Gereksiz hizmetleri durdurun.
Klasörleri ve dosyaları gizleme yeteneği.
Dosyanın tamamen silinmesi.
Silinen dosyaları kurtar.
Tek bir tıklamayla basit optimizasyon.
RAM’i serbest bırakmak.
Sistem hakkında bilgi.

Etkinleştirme: Aktivasyondan
önce, İnternet bağlantısını kesin!
Anahtarlar “key.txt” dosyasında ve yorumlarda bulunur.
İndir

Bir önceki yazımız olan Samsung Tool Pro İndir – Full başlıklı makalemizde Samsung Tool Pro Full İndir ve Samsung Tool Pro İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...