İngilizce – Türkçe Sözlük İndir

İngilizce – Türkçe Sözlük İndir ; Uygulama Symbian serisi telefonlar için hazırlanmıştır. (Java tabanlıdır.)rnBaşlangıç o…

Aplikasyon Symbian serisi telefonlar amacıyla hazırlanmıştır. (Java tabanlıdır.)rnBaşlangıç namına Nokia 6600 (v3.42)`bile denenmiştir ve bu dublör telefonda problemsiz çalışmaktadır. rnrnÜretici Açıklaması:rnGenel Özellikler :

Türkiye`de tıpkı ilk ÜcretsizDenenmiş Marka/Emsal/Tedavül Çökertme Telefonları :

Nokia 6600 (v3.42 denenmiştir.) Nokia 7610 (v5.05 denenmiştir.) Nokia 6630 (denenmiştir.) Nokia 6680 (denenmiştir.) Siemens SX1 (denenmiştir.)Listedeki Telefonlarda Yaşanan Gösterişsiz Problemler Üzere Pratik Çözümler:

Bilgisayarında WinRAR, WinZip üzere tazyik programlarını kullananların yaşadığı yalın kat problemlere ilişkin analizör:

Bilgisayarım>Görünüş>Klasör Seçenekleri>Vizyon menüsündeki Tanıdık dosya türleri için dosya uzantılarını gizle seçeneğini ıslakkarga hale getirin. Böylece indirdiğiniz Sozluk_full.jar ismindeki dosyanın bilgisayarınıza Sozluk_full.jar.zip şeklinde indiğine tanık olacaksınız. Yapmanız gereken dosyanın üzerine iyi tuş ile tıklayıp Yeniden Adlandır seçeneğini kullanarak dosyanın ismini Sozluk_full.jar olarak tagayyür etmek. Imdi dosyayı gönül rahatlığı ile çökertme telefonunuza gönderebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan 6tin İndir Gezginler başlıklı makalemizde 6tin android, 6tin download ve 6tin no matches hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir