Viber İndir (Gezginler / PC / Android)

Viber indir gezginler

Viber indir gezginler

Viber, bir sohbet yazılımıdır. Günümüzde birçok telefon kullanıcısı tarafından tercih edilmesinin temel sebebi, aynı zaman da sesli ve görüntülü arama yapabilmesidir. Ayrıca Viber for Windows sayesinde telefonunuz olmasa dahi bilgisayarınızdan Viber’e bağlanıp arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı çok basit olan program aynı zamanda oldukça işlevsel ve başarılıdır. Kurulum tamamlanınca telefon numaranızı onaylayıp ister bilgisayarınızdan ister telefonunuzdan ücretsiz bağlanabilirsiniz. Görüntülü görüşme özelliği dışında arkadaşlarınızı kolayca ekleyebilir, fotoğraf veya dosya gönderebilirsiniz. Ayrıca viber aracılığıyla videolu mesajları göndermek artık çok daha kolay.

Hemen sende gezginler sitemizi ziyaret ederek Viber indir ve sevdiklerinle, ailenle, arkadaşlarınla, dostalarınla High Defination (HD) kalitesinde videolu görüşmelerin tadını çıkar.

PC

http://turbobit.net/g9esvw0lg4u9.html

Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...