Ummy Video Downloader indir Gezginler

Ummy Video Downloader indir Gezginler ; Windows XP ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz …

Windows XP ve üzeri işletim sistemine efendi bilgisayarlarınıza bağımsız indirebileceğiniz Ummy Video Downloader, Youtube’dan ekran indirmenizi tedarik eden dökümlü biraz programdır.

bir tıklayışla indirebileceğiniz exe. dosyasını kurduktan netice kullanmaya başlayacağınız yapım ile Youtube boyunca dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Kolay ve kolay bir arayüze sahip çıkan yapım beraber bu işlemi aşırı akan şekilde halledebilirsiniz. Yapmanız uygun; indirgemek istediğiniz videoyu açtıktan sonuç adres çubuğundan linki kopyalayıp, programda yerleşik link kısmına başvurmak ve indir kısmına hücum etmek. 

Gösteri -li indireceğiniz videoların formatını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. yine de videoları MP3 formatında indirme imkanına hem de sahipsiniz. 

Ummy Video Downloader indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...