Tomb Raider Anniversary Full İndir (Gezginler / Tam Sürüm / Tek Link)

Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider Anniversary, hoşunuza gidebilecek bir macera ve aksiyon dolu oyundur. Lara Croft, 2007 yılında piyasaya çıkarışmış ve tüm kesim tarafından oldukça ilgi çekici olmuş, sevilmişti. Piyasaya çıktığı yıla bakarak grafiklerinin sizi tatmin edebileceğini söyleyebiliriz. Lara Croft’un hiçbir yerde olmayan orjinal tarzını ön plana süren macera serisinin devamı olarak siz değerli oyuncularla buluşturulmuştur. Geliştirilmiş 3. şahıs macera ve aksiyon oyunlarının ilk çıktığı zamandan bu zamana büyük örnek teşkil eden Tomb Raider serinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider oyununda karakterinizin olan Lara Croft’un elindeki iki tabancayı da en ustaca şekilde kullanarak düşmanlarınızı sessiz ve en hızlı şekilde öldürebilmeli yeri geldiğinde ise oyunun farklı bölümlerinde mükemmel akrobasi yeteneklerinizi ön plana çıkarmalısınız. Oyun Kayıp Ada ,Mısır, Peru ve Yunanistan’da geçiyor. Oyunun ilerleyen süreçlerinde gitgide oyunun sizi içine çeken atmosferine kapılabilirsiniz ve nostaljiyi yakalayabilirsiniz.

Tomb Raider Anniversary indir Sistem Özellikleri

  • İşletim Sisteminiz: Windows Vista, Windows 7, Windows 2000, Windows XP ve üzeri olmalıdır.
  • İşlemciniz: Pentium 3 1.4 Ghz ve üzeri olmalıdır.
  • Bellek: 512 MB RAM ve üzeri olmalıdır.
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu minimum 64 MB ve üzeri olmalıdır.
  • Boyut: 1,66 GB
  • Google Drive MailRU Torrent

Bir önceki yazımız olan Finding Bigfoot Full İndir başlıklı makalemizde Finding Bigfoot, Finding Bigfoot full indir ve Finding Bigfoot full indir türkçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...