SRS Audio Sandbox Full İndir (Gezginler / Tek Link)

HUKJ,HJ

Bilgisayarınızın hoparlöründen çıkan sesi arttırmak mı istiyorsunuz? SRS Audio Sandbox bu işi hiçbir kök dizin ile oynamadan halledebilen bir program. Bilgisayarınızın yerleşik ayarlarını bozmadan, tamamen güvenli bir şekilde ses çıkışını yükseltebilirsiniz. SRS Audio Sandbox bilinen ekoyzır değerlerine farklı bir bakış açısı geliştirmiş. Bu değerleri doğru orantılı bir şekilde yükselterek sesin de artmasını sağlıyor. Üstelik istenildiğinde duruyor, istenildiğinde tekrar aktif hale geliyor.

15827 srs-audio-sandbox-13

2013 yılında piyasaya sürülen programın şimdiye dek bir başka alternatifi daha çıkmadı. SRS Audio Sandbox piyasadaki tek ses yükseltici program. Hoparlörünüzden çıkan sesi 0 bozulmayla %190’a kadar yükseltebilmekte. Elbette alternatif ama ses bozulmasına neden olan programlar var ancak SRS Audio Sandbox kalitesiyle tek olduğunu ispatladı. Gezginlerden tek link ve Full olarak indirebilirsiniz.

download-300x82

SRS Audio Sandbox Tek Link İndir:

http://turbobit.net/hrxqb9zhw9ub.html

SRS Audio Sandbox Tek Link İndir Alternatif:

https://cloud.mail.ru/public/f221804c…

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...