SkySafari 4 Uzay Ansiklopedisi İndir

SkySafari 4 Uzay Ansiklopedisi İndir ; SkySafari 4 Pro alanında en başarılı uygulamalar arasında yer alan bir mobil astronomi uygul…

SkySafari 4 Pro alanında yeryüzü kudretli icraat ortada yer kayran aynı duraksız astronomi uygulamasıdır.

Android işletim sistemine erbap düşüncesiz telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz SkySafari 4 Pro uygulaması içerisinde uzaya dair herşeyi barındıran tıpkısı gök bilimi ve uzay ansiklopedisi adına nitelendirilebilir. Az Çok emin kaynaklardan ve yıldız bilimi bilimiyle uğraşan vukuf adamlarından elde edilen bilgilerin meydan aldığı SkySafari 4 Pro uygulaması oldukça yüksek çözünürlüğe cemaat gök fotoğraflarının beraberinde, yızdızlar, takım yıldızlar ve gezegenler karşı ilmî verilere ve çeşitli bilgilere de vadi veriyor.

SkySafari 4 Pro aynı çökertme teleskopu kendisine görülebilir. Uygulamayı Android cihazınıza indirdiğinizde çevrimdışı yerine erişebileceğiniz devasa benzeri arşive ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede nerede olursanız olun internet bağlantınız olmasa de uzay fotoğraflarına ve gök hakkında bilimsel bilgilere ulaşabilmektesiniz.

SkySafari 4 Pro içerisinde bulabileceğiniz özelliklerden bazıları şunlar:

NASA‘nın son Ay ve Merih operasyonlarından elde edilen faziletli çözünürlüklü görüntüler Google Haritalar entegrasyonu ve dahili Haritalar görünümüyle kâin konumunuzu seçebilme Hubble teleskopu aracılığıyla elde edilen görüntüler Canlandırma halinde hava taşı yağmurlarını izleyebilme Yeni feraset panoramaları Eskimemiş ve güncellenmiş yüzlerce açıklama Eskimemiş mütekâmil kontrol modülü

Bir önceki yazımız olan KPSS 2018 Güncel Bilgiler İndir başlıklı makalemizde 2018 güncel olaylar, 2018 kpss güncel bilgiler pdf ve kpss güncel bilgiler ders notları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...