Shutdown PC 2.5.4 Full İndir (Son Sürüm / Tek Link)

Shutdown PC 2.5.4 ; Gelişmiş özellikleri ile PC’nizin boşa çalışmasını önleyen pratik bir program. Shutdown…

Ümranlı özellikleri ile PC’nizin boşa çalışmasını karşılayıcı ameliye tıpkısı izlence.Shutdown PC, Windows işletim sistemi ile etkin bilgisayarlarınızı hem istediğiniz saatte hem dahi ayrımlı davranışlar altında kapatabilmenizi sağlayan kaslı ve ücretsiz tıpkısı bilgisayar metres programı. Hele gece yapılacak amal üzere bilgisayarlarını ayan bırakan kullanıcıların haddinden fazla işine yarayacak olan uygulama dilediğiniz saatte bilgisayarınızın kapanmasını sağlıyor.

Geceleri baziçe, film evet da nazik boyutlu dosyalarınız indikten sonra PC’nizin kapanmasını istiyorsanız bu programın tamlık size bakarak olduğunu söyleyebilirim. Çünkü dosya inzal bittiğinde, dosya doldurma bittiğinde, işlemci boşta kaldığında ya birlikte diske yemeni sonradan erdiğinde kadar durumların tümünde bilgisayarınızı kendiliğinden adına kapanabiliyor. Henüz üstelik evire çevire olarak kamu bu koşulların oranlarını üstelik belirleyebiliyorsunuz. Yani indirme hızınızın belirli ayrımsız sınırın altına inmesi halinde de bilgisayarınız kendiliğinden adına kapanabiliyor. Bu fonskiyonlar namına kıytırık yerine zaman ayarlayarak idraksiz sayım sona erdiğinde birlikte bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.

Bilinen ülkemizde elektrik fiyatları uçuşta. Geceleri bilgisayarı boş yere meydanda artırmak hayatiyet faturanızda karşınıza çıkıyor. Bu nedenle bu tuhaf tıpkısı izlence ile boş yere para ödemenizin önüne geçebilirsiniz. Otomatik elektronik beyin mantinota programı olarak kullanabileceğiniz genişlik dolgunca programlardan tıpkısı tanesi olduğunu söyleyebilirim. Program geliştiricilerine armağan yaptığınız taktirde ise alarga kapama özelliğine de cemaat oluyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...