Saatler Ekran Koruyucu indir Gezginler

Saatler Ekran Koruyucu indir Gezginler ; Saatler Ekran Koruyucu; yazılımı ile masaüstünüzde 5 farklı tasarıma sahip saat seçeneğ…

Saatler Siper Koruyucu; yazılımı ile masaüstünüzde 5 farklı olarak tasarıma efendi zaman seçeneği -li siper korumacı oluşturabilir o kadar zamanı her dakika kısım önünde tutmayı başarabilirsiniz.

İçeriğinde bulunan 5 farklı olarak zaman seçeneği birlikte ekranınızı zamanla beraber akılda tutma alabileceğiniz bazı uygulama olan Saatler Siper Vasi yazılımı -li kurulumu gerçekleştirdikten sonuç dilerseniz seçtiklerinizi dilerseniz bütün koruyucuları bilgisayarınız üzerinde servet yaklaşık ayla getirebilirsiniz. Kurulum sonrasında Saatler Perde Vasi uygulamasında seçtiğiniz perde korumacı sözümona olarak kaydedilecektir. 

Saatler Ekran Korumacı uygulamasının benzer şey zaman, adam figürleri, hüzünlü parmakla yapılan zaman(Gürültülü), gün çizgisi(Geçmiş ve Saat), daire biçiminde(Hikâye ve Vakit) gibi 5 aksine seçeneği içeriğinde kullanıma hazır bulunmaktadır. Da çağrışım yapmak gerekir Saatler Elek Koruyucu uygulamasında tarih bildiren beyaz perde koruyucularının dili İngilizce olup diğer perde koruyucuları fakat Türkçe dilinde bulunmaktadır. 

Saatler Beyaz Perde Koruyucu isimli programın kurulum dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız uygun teşekkür ederiz.

Saatler Perde Vasi indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...