Razer Surround 2.0.29.2 Full İndir

Razer Surround 2.0.29.2 ; Kendinizi oyunun içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Razer Surround, oyunculara özel üst düzey …

Kendinizi oyunun içindeymiş kabil hissedeceksiniz.Razer Surround, oyunculara özel art dozaj tesisat ürünleriyle karşımıza çıkan Razer ’ın gene hevesli oyuncular üzere hazırladığı ses yazılımı. Ücretsiz indirebileceğiniz program yardımıyla mevcut stereofoni kulaklığınızın patırtılı kalitesini, gücünü oylumlu ölçüde müzayede şansına erbap oluyorsunuz ki bu sayede oyunları oynamanın keyfine iki itmam varmış oluyorsunuz.

Mevhum olarak 7.1 yazı çevresel ses deneyimi yaşatan Razer Surround, oyuncuların kendilerini oyunun içindeymiş kabilinden hissetmeleri için geliştirilmiş aynı program. temas stereo kulaklık (kulak içi kulaklıklar birlikte destekleniyor) ile düzenli olan program kişiselleştirilebilir ses kalibrasyonu tekvin seçeneği sunuyor ve kullanılmamış döl oyunların sunduğu üstün patırtılı efektlerini, müzikleri içinizde hissetmenizi sağlıyor. Serbest programın ücretsiz sürümünde bas müzayede, patırtılı seviyesini ayarlama, curcunalı yüksekliği değişimini tenkis, ekolayzır ayarı etme, zatî tercihleri ayarlama gibi oylumlu özellikler vadi almıyor.

Razer Surround Özellikleri:

Sınıfının genişlik iyisi mevhum 7.1 çevresel gürültülü Bilcümle Razer curcunalı ürünleri amacıyla önceden yapılandırılmış ayarlar her stereofoni kulaklık ile çalışıyor Bas güçlendirici Curcunalı yüksekliği değişimini tenzil Kristal netliğinde gelen ses iletişimi Mevrut curcunalı iletişiminin seviyesini regülasyon Hususi ve 11 önceden ayarlı ekolayzır ayarları Şahsi tercihleri ayarlama

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...