.
Tem 21

Free YouTube Download Youtubedan Ücretsiz Video İndirme Programı (Free Youtube Downloader) Full İndir (Gezginler / Türkçe / Ücretsiz)

Evet arkadaşlar Youtube’dan izlediğiniz videoları, müzikleri çok beğendiniz ve bilgisayarınıza indirmek istiyorsunuz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? İşte bu konuda size Youtube’dan video indirme programını tanıtacağız. 

Öncelikle programa  Youtube’da dinlediğiniz şarkının linkini yapıştırarak indirme işlemini başlatabiliyorsunuz. Quality (kalite) kısmından;

MP4 – High Definition Video (4K, 4096×3072)
MP4 – High Definition Video (1080p, 1920×1080)
MP4 – High Definition Video (720p, 1280×720)
MP4 – High Quality Video (360p, 480×360)
FLV – High Quality Video (480p, 845×480)
FLV – Standart Quality Video (360p, 480×360)
FLV – Standart Quality Video (240p, 426×240)
WebM – High Definition Video (720p – 1280×720)
WebM – High Quality Video (480p, 845×480)
WebM – High Quality Video (360p, 640×360)

kalitesinde video indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra indirmiş olduğunuz müzik ya da videonun hangi formatta olmasını istiyorsanız programda bunuda önceden ayarlayabiliyorsunuz. Bu ayar kısmından orjinal youtube formatında (indireceğiniz video yukarıda yazmış olduğumuz kalitelerden hangisindeyse o kalite otomatik olarak belirlenir ve indirilir), AVI formatında, MP4 formatında ve WMV formatında indirebilirsiniz.

AVI formatında ;

Original Quality AVI (XVID, DIVX compatible)
Economy Quality AVI (XVID, DIVX compatible)

MP4 Formatında;

Original Quality MP4
Economy Quality MP4

WMV Formatında ise;

HD Ready (720p) WMV

High Quality WMV olarak indirebilirsiniz.

Evet bu kadar açıklama yaptıktan sonra sıra geldi Youtube’dan Video İndirme Programı Full İndirmeye. Aşağıdaki linkten indirebilir ve kısa sürede Youtube’dan video indirmeye başlayabilirsiniz.

download Youtubedan Ücretsiz Video İndirme Programı (Free Youtube Downloader) Full İndir (Gezginler / Türkçe / Ücretsiz)

http://turbobit.net/x0uahclbzngk.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , , ,


“Youtube’dan Ücretsiz Video İndirme Programı (Free Youtube Downloader) Full İndir (Gezginler / Türkçe / Ücretsiz)” konusuna 3 yorum yapılmıştır.

  1. 1. HASAN Says:

    GÜZEL

  2. 2. qwerty Says:

    eyw

  3. 3. dursun coşkun Says:

    cılıp indirmem gerek

Yorum Yap

Youtube’dan Ücretsiz Video İndirme Programı (Free Youtube Downloader) Full İndir (Gezginler / Türkçe / Ücretsiz) gezginler, Youtube’dan Ücretsiz Video İndirme Programı (Free Youtube Downloader) Full İndir (Gezginler / Türkçe / Ücretsiz) torrent, Youtube’dan Ücretsiz Video İndirme Programı (Free Youtube Downloader) Full İndir (Gezginler / Türkçe / Ücretsiz) full tek link, Youtube’dan Ücretsiz Video İndirme Programı (Free Youtube Downloader) Full İndir (Gezginler / Türkçe / Ücretsiz) full, Youtube’dan Ücretsiz Video İndirme Programı (Free Youtube Downloader) Full İndir (Gezginler / Türkçe / Ücretsiz) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.