Youtube Music Downloader İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

toutubemusic

Youtube Music Downloader ile müzik keyfi yaşayın. Müzik konusunda geniş bir kaynağa sahip youtube, son yıllarda dünya üzerinde en çok kullanılan bir video platformu. Amatör, profesyonel, ünlü hemen herkes youtube aracılığıyla sesini dünyaya duyurabiliyor. Hal böyle olunca da, özellikle müzik konusunda oldukça fazla kaynağa sahip. Ancak burada karşımıza bir sorun çıkıyor. O da, youtube üzerinden paylaşılan her videoya sahip olamıyoruz. Yani bilgisayarımızda depolayamıyoruz.

Bu konuda geliştirilen program olan Youtube Music Downloader, youtube da sevdiğiniz veya beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza indirme imkanı sağlıyor. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu program oldukça kullanışlıdır. Müzik, tv şovlar, komik videolar, diziler gibi bir çok videoyu AVI, MP3, MP4 gibi formatlarla bilgisayarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Programın sahip olduğu taşınabilir cihaz desteğiyle de, videonuzu iPod gibi taşınabilir cihazlar için var olan profiller sayesinde, doğrudan taşınabilir cihazınıza aktarabilirsiniz. Ancak bu kadar özelliğin yanında programın tek kötü yanı, benzerlerinin yanında ücretli olmasıdır. Yine de internette deneme sürümlerine ulaşabileceğiniz pek çok adres mümkün. Böylece program hakkında kabaca bilgi sahibi olabilirsiniz.

download

http://turbobit.net/ffyscbp7tm2l.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...