.
Ara 25Son zamanlarda gerek internet sitelerinde gerekse televizyon reklamlarında reklamlarını görmüş olduğunuz Yandex Browser İndirmek artık çok kolay.Yazımızında en sonunda vermiş olduğumuz linkten Yandex Browser 1.1 İndirdikten sonra aşağıdaki yönergeleri takip ederek Yandex Browser 1.1’i çok kolay bir şekilde kuracak ve çok hızlı bir şekilde internette gezinti yapabileceksiniz.

Evet Yandex Browser’ı indirme linkine tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi bir sekme açılıp size kaç mb indiği ve kaç dakika kaldığı gibi kısa bilgiler verecektir.

Evet Yandex Browser Setup’ımız indikten sonra bir kere tıklayın ve yeni açılan pencerede çalıştır butonuna basın.


Evet 3. ve son adımda ise sonraki kurulum adımlarını takip edin ve Yandex Browser’ı bilgisayarınıza en düzgün şekilde yükleyin.


Evet arkadaşlar bütün bu işlemleri yaptıktan sonra Yandex Browser bilgisayarınıza yüklenmiş olur ve sizde Yandex Browser’ı kullanarak internette en hızlı şekilde dolaşabilirsiniz.

Sıra geldi indirme linkine aşağıdaki linkten Yandex Browser 1.1 İndirebilirsiniz.

yandex browser 1.1 indir

http://turbobit.net/ihymb6x8frkk.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , , ,


“Yandex Browser İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe)” konusuna 4 yorum yapılmıştır.

 1. 1. enes Says:

  KarDeŞ Çok Sğol :D Süper Bi hız :)

 2. 2. musa guccuk Says:

  yandex i çok hızlı olduğu için seviyorum

 3. 3. ahmet Says:

  eline sağlık kardeş

 4. 4. naim Says:

  kardeş ellerine sahlık çok hızlı oldu

Yorum Yap

Yandex Browser İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) gezginler, Yandex Browser İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) torrent, Yandex Browser İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) full tek link, Yandex Browser İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) full, Yandex Browser İndir – Download (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.