XtremeMark İndir Gezginler


XtremeMark 5.6.0.400 ; İşlemci performansınızı test edin. XtremeMark, işlemcinizin performansını ölçebileceği…

Çekmece performansınızı sınama edin.

XtremeMark, işlemcinizin performansını ölçebileceğiniz küçük boyutlu ve özgür kimi benchmark dava programı.

32-nebze ve 64-nebze işlemcileri destekleyen ve maksimum 16 çekirdekli işlemciyi deneme etmenize gerekçe veren programın en iri yarı özelliği testlerin ayrıntılarıyla özelleştirilebilir olması. Zanaat parçaçığı sayısı, meslek parçacığı önceliği, rapor seçimi yapıp farklı seçimlerle ayrı testler yapabiliyorsunuz. Doğal ki yargılama iken işlemciniz son derece yorulacağından her programları kapatıp sadece testi izlemeniz ve işlemciniz yeterince yeterli değilse azami değerlerde test yapmamanız çap doğrusu olacaktır.

XtremeMark birlikte yaptığınız deneme sonrasında bencharmak tes sonuçlarına ek iken sisteminiz üstünde ayrıntılı direktifler alabiliyorsunuz. İşletim sisteminizin adı, yerleşik askerlik paketi, anayasa türü, işletim sisteminin sürümü, işleyen göz sayısı, kullanılabilir ve miktar anı, özet farazi hatıra, göz üreticisi, model ve beceri özellikleri, çekmeceli dolap frekansı ve soket türü bilgileri de yargılama sonra listeleniyor.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...