WordPress Desktop indir Gezginler

WordPress Desktop indir Gezginler ; WordPress Desktop; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızın masaüstünden blogunu…

WordPress Desktop; Windows işletim sistemine efendi bilgisayarlarınızın masaüstünden blogunuzu yönetmenize imkan tanıyan WordPress muntazam yazılımıdır.

Adamakıllı ücretsiz gibi sahip olabileceğiniz WordPress Desktop baştan sona yönettiğiniz blog ve web sitesini masaüstünüzden olay amma şekilde yönetebileceksiniz.

evrensel en fazla kullanılan ve serbest blog servisi olan WordPress’in resmi yazılımı olan WordPress Desktop kullanıcıların beklentisini karşılayacak yeteneğe kalıp. WordPress internet sitesine bağlanarak yapacağınız bütün işlemleri yazılımı kullanarak masaüstünden çalışma şansına sahipsiniz.

Sitelerim ve Okuma Kitabı getirmek üzere 2 farklı olarak sekmeden oluşan programda; Sitelerim sekmesinden blogunuzun istatistiklerini, blog yazılarını, temaları, sayfaları, menü ve eklentileri hafif yönetebilirsiniz. Bu ayrıca çağrıda bulunmak oluyor ki, WordPress panelinde gördüğünüz bütün özelliklere erişebiliyor ve yazılarınızı ekleyebiliyorsunuz.

Okur sekmesinden eğer sürdürme ettiğiniz blog sayfalarını görebilirsiniz. Her blog sahiplarinin işini kolaylaştıracak olan ve ayrıntılarıyla özgür kadar sunulan WordPress Desktop yazılımını tüm blogger arkadaşlara öneririm.

WordPress Desktop indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...