WordPress Desktop indir Gezginler

WordPress Desktop indir Gezginler ; WordPress Desktop; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızın masaüstünden blogunu…

WordPress Desktop; Windows işletim sistemine efendi bilgisayarlarınızın masaüstünden blogunuzu yönetmenize imkan tanıyan WordPress muntazam yazılımıdır.

Adamakıllı serbest kadar efendi olabileceğiniz WordPress Desktop sayesinde yönettiğiniz blog ve web sitesini masaüstünüzden pratik yaklaşık şekilde yönetebileceksiniz.

dünya çapında en çok kullanılan ve bağımsız blog servisi olan WordPress’in geleneklere göre yazılımı olan WordPress Desktop kullanıcıların beklentisini karşılayacak yeteneğe kaptan. WordPress internet sitesine bağlanarak yapacağınız özbeöz işlemleri yazılımı kullanarak masaüstünden yapma şansına sahipsiniz.

Sitelerim ve Okuma Kitabı edinmek üzere 2 farklı sekmeden oluşan programda; Sitelerim sekmesinden blogunuzun istatistiklerini, blog yazılarını, temaları, sayfaları, mönü ve eklentileri hafifçe yönetebilirsiniz. Bu hem de adlandırmak oluyor ki, WordPress panelinde gördüğünüz her özelliklere erişebiliyor ve yazılarınızı ekleyebiliyorsunuz.

Okuma Kitabı sekmesinden -se yerine getirme ettiğiniz blog sayfalarını görebilirsiniz. Hep blog sahiplarinin işini kolaylaştıracak olan ve ayrıntılarıyla boş gibi sunulan WordPress Desktop yazılımını katışıksız blogger arkadaşlara öneririm.

WordPress Desktop indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...