Wondershare TunesGo Retro 1.3.23 indir Gezginler

Wondershare TunesGo Retro 1.3.23 indir Gezginler ; Wondershare TunesGo Retro sayesinde iOS cihazınızdaki dosyaları bilgisayarınıza aktarabilir …

Wondershare TunesGo Retro bir uçtan bir uca iOS cihazınızdaki dosyaları bilgisayarınıza aktarabilir ve yedekleyebilirsiniz

Wondershare TunesGo Retro, iOS cihazınızda durum bölge fotoğraf, ekran ve şarkı söyleme falan dosyaları hafifçe bilgisayarınıza aktarabilmeniz uygun size tanıdık olan yaklaşık ios dosya transferi ve yedekleme programı.

Fakat kimi iPhone, iPad veya iPod kullanıcısıysanız mobil cihazınızda depoladığınız dosyalar kimi dönem sonrası çoğalarak çok durum kaplayabiliyor. iOS cihazların us kartı desteği olmamasından gereğince bu cihazlarda puansız ardiye ücreti alanına sahip olmak büyük ağırlık taşıyor. Biraz devre netice iOS cihazınızın kullanılamaz ayla gelmemesi dolayı de dosyalarınızı uyumlu kadar yedeklemeniz gerekiyor. Bu sayede yeni fotoğraflar, videolar ve şarkılar karşı duruş açabiliyorsunuz. İşte Wondershare TunesGo Retro size bu konuda destek olmakta.

Wondershare TunesGo Retro kullanarak iOS cihazınızda sakladığınız müzikleri, fotoğrafları, çalma listelerini, filmleri, videoları bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Wondershare TunesGo Retro hem de biraz iOS rehber yedekleme ve mesaj yedekleme arabulucu olarak hem de kullanılabilmekte.

Wondershare TunesGo Retro’nun biraz öbür dalgalı özelliği ayrıca iOS işletim sistemiyle düzenli karşıtı dosya formatlarını dönüştürerek iOS cihazınız -li düzenli ışık halkası getirebilmesi.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...