Wondershare TunesGo 7.3.4 İndir Gezginler

Wondershare TunesGo 7.3.4 ; Müziklerinizi cihazlarınız arasında taşıyın, beğendiğiniz müziği kaydedin, yeni müzik…

Müziklerinizi cihazlarınız arasında taşıyın, beğendiğiniz müziği kaydedin, acemi müzikler keşfedin.Wondershare TunesGo, bilgisayarınızdaki, telefonunuzdaki müzikleri ya da Spotify, iTunes listelerini dinleyebileceğiniz aynı anda beğendiğiniz parçaları kaydedebileceğiniz ve keza YouTube, SoundCloud, Spotify ilk kez almak üzere pop müziğe ait musiki platformlarındaki şarkıları şüphesiz indirebileceğiniz bir program.

Muhtaçlık işte, muhtaçlık okulda, ihtiyaç yolda, gerekse keza çalışırken musiki dinlemeyi seven biriysenz Wondershare TunesGo ’yu kuvvetle tip ederim. Müzik işitme, inme, tescil ve cihazlar arası havale başarı sebebi kısacası keskin kimi musiki dinleyicisinin çağrı duyacağı her davranış programda mevcut. Android telefonunuzdaki ve iPhone ’unuzdaki müzikleri bilgisayara devretme, iPhone kullanıcısı iseniz müziklerinizi iTunes ’a eliminasyon veyahut keza Android keza iPhone kullanıyorsanız müziklerinizi cihazlarınız arasında devretme başarı sebebi şansına sahipsiniz. Müzik kütüphaneniz puansız eğer pop müziğe ait musiki kanallarının hazırlıklı listelerini tür ve mod ayrımı yaparak işitme şansınız hazır. YouTube ’da, SoundCloud ’hem, Vimeo ’da, Spotify ’ayrıca beğendiğiniz parçaları doğrudan PC ’nize indirmek karşı keza bu programı kullanabilirsiniz.

Çevrimiçi ve yöresel musiki görüşme, inme, taahhütlü göderme, cihazlar arasında aynı, yön kısacası musiki tutkunlarının aradığı bütün şeyi sunan Wondershare TunesGo eşsiz kelimeyle harika bir plan.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...