Wondershare SafeEraser 1.6.38 indir Gezginler

Wondershare SafeEraser 1.6.38 indir Gezginler ; Wondershare SafeEraser ile satacağınız veya kullanmayacağınız mobil cihazlardaki verileri k…

Wondershare SafeEraser -li satacağınız yahut kullanmayacağınız mobil cihazlardaki verileri sürekli olarak silebilirsiniz

Wondershare SafeEraser kullanıcılara mobil cihazlarında devamlı dosya geçersiz kılma ilgili dost olan bazı dosya tasfiye programı gibi tanımlanabilir.

Kullandığımız Android yoksa iOS telefonları veya tabletleri amma nokta kullandıktan devam satmaya, birine bağış etmeye yoksa amma kenara kaldırmaya azim verebiliyoruz. Ama bu işleri yapmadan ilkönce şahsi kullanma talimatları güvenliğimiz için içindeki dosyaları silmemiz gerekiyor. Bu dosyaları devamlı yollarla sildiğimizde dosyalar gözümüzden kaybolsa ayrıca farklı dosya yardım araçları kullanılarak art getirilebiliyorlar. böyle Android veya iOS cihazımızdan önceden sildiğimiz dosyaların kalıcı gibi silinip silinmediğini denetlememiz gerekiyor. İşte Wondershare SafeEraser bize bu kontrolü kullanma ve Android arıtma ve iOS temizleme işlerini idrak imkanı veriyor.

Wondershare SafeEraser iOS 6.1.1 işletim sistemi ve kaplayan versiyonları -li Android 2.1 işletim sistemi ve kaplayan versiyonlarını destekliyor. Bu işletim sistemlerine kalıp cihazlarınızı bilgisayarınıza bağladığınızda Wondershare SafeEraser aracılığıyla bu cihazlardan silinmiş dosyaları tarayabiliyorsunuz. Bu sayede dosya rölyef yazılımlarıyla geri dönüştürülebilecek dosyaları bulabiliyorsunuz ve devamlı gibi silebiliyorsunuz. Mesajlar, adres defteri, araştırma geçmişi, yıllık ve hatırlatıcılar, notlar, sehpa imleri, fotoğraf ve videolar Wondershare SafeEraser -li değişmez olarak silebileceğiniz veriler aralarında.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...