Wondershare MirrorGo 1.9.06 indir Gezginler

Wondershare MirrorGo 1.9.06 indir Gezginler ; Wondershare MirrorGo ile Android oyunlarını bilgisayarda oynayabilirsiniz Wondershare MirrorGo …

Wondershare MirrorGo birlikte Android oyunlarını bilgisayarda oynayabilirsiniz

Wondershare MirrorGo kullanıcılara Android oyunlarını bilgisayarda oynama ve Android uygulamalarını bilgisayarda işleyiş konularında tanıdık olan kimi perde projeksiyon programı kadar tanımlanabilir.

Normalde Android cihazımızdaki görüntüyü bilgisayarımıza alıntı yapmak karşı WiFi boyunca yayınlama kullanma falan seçenekleri kullanabiliyoruz; ama bu seçenekler klavye ve fare kullanarak Android cihazımızı yönetmemize imkan tanımıyor. bunun için marifet tutmak göre böyle yöntemler yerine aksine yaklaşık süreç kullanmamız gerekiyor.

Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarımızda çalıştırmak ve klavye ve fare kullanarak çalmak – yapıştırmak uygun iki farklı olarak seçeneğe sahibiz. Bu yöntemlerden ilki emülatörler. Android emülatörleri düzen kaynaklarınızı eleştirici biraz şekilde harcayarak bilgisayarınızda gerçek dışı yaklaşık Android işletim sistemi çalıştırıyor; eğer bilgisayarınız eskiyse veya donatma olarak güçlü değilse bu dava problemler yaratabiliyor. Başka işlem ise Android cihazınızın ekranındaki görüntüyü bilgisayarınıza yansımak. Bu işlem oranla bir kat daha sınırlı diyet kaynağına çağrı duyuyor ve daha yaratıcı biraz şekilde çalışabiliyor. İşte Wondershare MirrorGo bu yöntemle Android cihazınızdaki görüntüyü bilgisayarınıza aktarıyor ve klavye ve fare komutlarınızı Android cihazınıza aktarıyor.

Wondershare MirrorGo beraber Android oyunlarını bilgisayarınızda oynamanın yanısıra bilgisayarınız üzerinde Android uygulamalarını kullanarak mesajlaşabiliyor, bilgisayarınız ile Android cihazınız aralarında dosya transferi yapabiliyorsunuz.

Wondershare MirrorGo birlikte Android cihazınızı hat ile bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve bu şekilde cihazları eşleştiriyorsunuz. Bu eşleştirmeyi yapabilmek amacıyla Android cihazınızda USB suç temizleme modunu aktifleştirmiş olmanız gerekiyor. Bu modu nasıl aktifleştirebileceğinizi bu yazımızda anlatmıştık:

Android Paravan Videosu Çekme Nasıl Yapılır? (Rootsuz)

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...