Wondershare Data Recovery 5.4.2 indir Gezginler

Wondershare Data Recovery 5.4.2 indir Gezginler ; Wondershare Data Recovery sayesinde kayıp ve silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz Wond…

Wondershare Veri Recovery baştan sona kaybolmuş ve silinen dosyalarınızı art getirebilirsiniz

Wondershare Data Recovery silinen dosyaları art getirme ilgili kullanıcılara tuş sunan kimi dosya rölyef programıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken sonradan davet duyabileceğimiz bir dosyayı bazen rastlantı sonucu silebiliyoruz. Bunun yanında bilgi transferleri sırasında oluşan problemler veya disk arızaları, elektrikli kesilmesi falan nedenlerden ötürü dosya aynı basım işlemlerinde data kayıpları yaşanabilmektedir. Bu öneri durumlarda bizim dolayı acele olan dosyaları kurtarabilmek amacıyla özel kimi yazılım kullanmamız gerekmektedir. Bu amaçla kullanabileceğiniz Wondershare Malumat Recovery sunduğu özelliklerle dosya yardım işlemini kullanışlı ışık halkası getirmektedir.

Farklı ihtiyaçlara tasarlanmış aksine malumat rahatlama yöntemleri sunan Wondershare Bilgi Recovery art deönüşüm kutusundan sildiğiniz dosyaları arkadaki getirebilmenin yanısıra girdi transferleri esnasında kaybolan dosyaları, kayıp kurulmuş disk bölümlerini hem de kurtarabiliyor. Dahi mahvolmuş dosya sistemlerinden keza dosya kurtarmayı mümkün kılan programın kalınlık akıcı yönü ama evvelce yapılan kaybolmuş dosya arama işlemlerine sonra takip edebilmenize imkan tanımasıdır. Bu sayede zamanınız olmadığı durumlarda evvelce yaptığınız aramalara devam edebilmeniz uygun olmakta.

Wondershare Malumat Recovery biraz dosya forrmatları için hafifletme öncesi önizlemeler sunmakta, bu sayede kurtarılacak dosyaları belirlemenize olanak sağlamaktadır. De araştırma sonuçları karşı bundan önce filtreleme yapabilmek hem mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...