WinZip İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

winzip

Bilgisayar ortamında işlediğimiz verilerin miktarları her geçen gün daha da artış gösteriyor. Bu verileri farklı bilgisayarlara aktarmak istediğimizde farklı yollar bulunsa da hala yan hafıza birimleri olan CD, DVD, flash bellekler yoğun olarak kullanılıyor. Oluşturduğumuz dosyaların boyu bazen büyük sıkıntılar oluşturabiliyor. Bu noktada sıkıştırma programları imdadımıza yetişiyor. WinZip bu amaçla tüm dünyada belki en fazla kullanılan programların başında geliyor.

Nerede ise bilgisayar dünyası ile haşır neşir olanların yaşamına ziplemek kavramını getirmiş olan program olan WİnZip sıkıştırma programları içerisinde en kolay kullanıma sahip olması nedeni ile tercih sebebi olmaya devam ediyor. Hem sıkıştırma oranının iyi olması hem de eklenen yeni işlevleri ile programın yeni sürümlerini de kullanmanız önem taşıyor. Çünkü WinZip yeni sürümü ile sıkıştırdığınız dosyaları direk olarak CD – DVD gibi ortamlara direk olarak yazdırma şansını da elde ediyorsunuz. Oluşturduğunuz ZIP dosyalarını FTP ile upload edebiliyorsunuz. Özellikle resim dosyaları daha yüksek oranda sıkıştırılıyor. Yeni sürüm ile resim boyutlandırması, maile eklenmesi gibi ek işlevleri de rahatça yapabiliyorsunuz.

download

 http://turbobit.net/6wfqbahhri5z.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...