WinToHDD 1.2 indir Gezginler

WinToHDD 1.2 indir Gezginler ; WinToHDD ile Windows işletim sisteminizin kalıbını oluşturabilir, CD, DVD veya USB kullanmad…

WinToHDD -li Windows işletim sisteminizin kalıbını oluşturabilir, CD, DVD veya USB kullanmadan Windows yükleyebilirsiniz

WinToHDD ama bilgisayarınıza Windows üstüne atma işi amacıyla hayat bazı süreç arıyorsanız bayağı işinize yarayacak bazı Windows kurulum diski tüzük aracı olarak tanımlanabilir.

Adamakıllı serbest kadar faydalanabileceğiniz biraz plan olan WinToHDD temel olarak bazısı CD/DVD yahut USB bellek kullanmadan Windows kurulumu yapmanıza dost oluyor, yani CDsiz kitap düzenlemesi işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

WinToHDD beraber aktüel işletim sisteminizin yaklaşık klonunu oluşturabilir ve daha sonra bu kalıbı kullanarak işletim sisteminizin aktüel halini arka yükleyebilirsiniz. Bunun hemen hemen kullandığınız Windows’un kurulu olduğu değişmez disk bölümünün haricindeki bazı bölüme Windows kurabilmeniz hem de uygun.

WinToHDD oldukça kolay ve anlaşılabilir bir arayüze efendi. Gösteri penceresinde sadece 3 kilit nokta sehpa alıyor ve bu tuşları kullanarak Windows yükleyebiliyor ya da işletim sisteminizin klonunu oluşturabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...