Winrar Son Sürüm İndir (Gezginler)

WinRAR
WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler. Güçlü sıkıştırma, ciltler, şifreleme, kendi açılan modüller, yedekleme kolaylıkları WinRAR’ın diğer özellikleri arasındadır. İndireceğiniz dosya bir WinRAR deneme sürümüdür. Herkes bu programı 40 günlük deneme süresi içinde kullanabilir. Bu 40 günlük test süresi sonrasında ise WinRAR size mesajlar ve reklamlar gösterebilir.

WinRAR

Programın kullanıldığı alanlardan bir diğer ise büyük boyutlu dosyaların arzu edilen miktarlara bölünerek uygun veri transfer yöntemleri ile kullanılabilmesidir. Upload siteleri, flash bellekler ve benzeri kaynaklara yüklenecek dosyalar istenen boyutta parçalara bölünerek herhangi bir veri sığmama durumu yaşanmamaktadır. Windows, OS X, FreeBSD ve Linux işletim sistemlerinde stabil olarak çalışabilen WinRAR, ücretsiz olarak kullanılabilse de isteğe bağlı lisans alımı da mümkündür. Sizde kolaylıkla gezginlerden WinRAR Full İndirebilir ve bilgisayarınıza WinRAR Son Sürüm kurabilirsizin. Böylelikle kolayca rarlı dosyaları çıkarabilir ve kullanmaya başlıyabilirsiniz.
Lisans: Deneme
Yayımcı: win.rar GmbH
Boyut: 1.9 MB
Ekleyen: qplus
Arayüz: Türkçe
Güncelleme: 12.09.2017
Sistem:Windows 7
Virüs Tarama0 / 19

Bir önceki yazımız olan Film İndirme Programı İndir Gezginler başlıklı makalemizde film indir, film indir gezginler ve film indirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...