WinRAR Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

WinRAR

1995 yılında yazılım geliştirme uzmanı Eugene Roshal tarafından meydana getirilen WinRAR, bilgisayarların aktif olarak kullanılmaya başlandığı günden bu yana WinZip ile birlikte en çok tercih edilen dosya sıkıştırma programlarından birisidir. Her ne kadar bir araya getirdiği dosyaların boyutlarında kayda değer bir düşüş meydana getirmese de, yoğunlukla arşivleme amacı ile kullanıldığından, bu durum büyük bir sorun teşkil etmemektedir. Her türlü yerel ve ağ üzerinden gerçekleştirilen dosya transferinde farklı öğelerin bir araya toplanarak tek bir dosyada gönderilmesini mümkün kılan WinRAR, basit ve faydalı yapısı ile sektörün liderliğini yirmi yıla yaklaşan süre zarfında elinde bulundurmaktadır.

Programın kullanıldığı alanlardan bir diğer ise büyük boyutlu dosyaların arzu edilen miktarlara bölünerek uygun veri transfer yöntemleri ile kullanılabilmesidir. Upload siteleri, flash bellekler ve benzeri kaynaklara yüklenecek dosyalar istenen boyutta parçalara bölünerek herhangi bir veri sığmama durumu yaşanmamaktadır. Windows, OS X, FreeBSD ve Linux işletim sistemlerinde stabil olarak çalışabilen WinRAR, ücretsiz olarak kullanılabilse de isteğe bağlı lisans alımı da mümkündür. Sizde kolaylıkla gezginlerden WinRAR Full İndirebilir ve bilgisayarınıza WinRAR Son Sürüm kurabilirsizin. Böylelikle kolayca rarlı dosyaları çıkarabilir ve kullanmaya başlıyabilirsiniz.

download DirectX Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Tek Link)

http://turbobit.net/dzdi7fkisuwv.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

2 Responses

  1. murat dedi ki:

    selam

  2. hüseyin dedi ki:

    ofis 2007 nasıl indirecem link nerede biri yardımcı olabilirmi lütfen