Windows Movie Maker İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

moviemaker

İnternet hayatımıza girdiğinden beri video izlemek günlük yaşamımızın kaçınılmaz bir parçası olmuştur. Zaman zaman tüm kullanıcıların aklına kendilerine ait bir video yaratıp paylaşmak gelse de, çoğu kişi bunun zor ve karmaşık işlemler gerektirdiğini düşünüp bu isteğini bastırmak zorunda kalır. Oysa ki Windows Movie Maker kendi filminizi yapabilmeniz için üretilmiştir ve kullanımı son derece kolaydır.  Bu program sayesinde çektiğiniz videoları birleştirebilir, kimi sahneleri kesebilir, başka videoları içe aktarabilir ve hazırladığınız videonun hızını dilediğinizce hızlandırıp yavaşlatabilirsiniz.

Windows Movie Maker bütün bu özelliklerinin yanı sıra sizlere filminizi son derece profesyonel bir görünüme büründürecek pek çok efekt ve sahne geçişi sunmaktadır. Hepsini videonuz üzerinde görebilir, yaratmak istediğiniz etkiye göre son derece dramatik veya şaşırtıcı efektler seçebilirsiniz.

Bu program sayesinde tüm bilgisayar kullanıcıları içlerindeki yeteneği keşfetmekle kalmayıp,  başkalarıyla paylaşma imkanı da bulmaktadır. Hazırladığınız videoyu sosyal paylaşım sitelerine gönderip milyonlarca izlenme sağlayabilir, özellikle görmesini istediğiniz yakınlarınıza mail yollayabilirsiniz. Bütün bunları yapabilmeniz için kullanımı son derece kolay olan bu programı güvenle indirebilirsiniz.

download

http://turbobit.net/irn5ylxs6pcb.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

1 Response

  1. çaykovski dedi ki:

    Slaytımı video yaptım teşekkürler