Windows Media Player İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

mediaplayer

Günümüz dünyasında dijital ortamda müzik dinlemek ve video izlemek hayatımızın vazgeçilmez bir parçasını oluşturmuştur. Bu sebeple üretilen pek çok yazılım vardır fakat genellikle sınırlı özellikleri veya içerdikleri casus programlar sebebiyle tercih edilmezler. Eskiden beri var olan ve son güncelleştirmeleriyle adını tüm rakiplerinin önüne taşıyan Windows Media Player size hem eşsiz bir müzik dinleme ve video izleme deneyimi vaat etmekte, hem de sıradan oynatıcıların aksine cd yazma, cihazlar arasında verileri eşitleme gibi özellikleri barındırmasıyla kullanıcısına son derece işlevsel yararlar sunmaktadır.

Geliştirilen son sürümüyle Windows Media Player artık bambaşka bir görünüme bürünmüş durumdadır. Çeşitli temalarla görünüşü özelleştirilebilen bu yazılımı kullanışlı bulmamak imkansızdır. Windows kalitesiyle üretilmesi de bu ürünü tercih etmek için önemli bir nedendir çünkü hem bilgisayarınıza olağanüstü bir biçimde uyumluluk sağlar,  hem de güvenilir bir kaynağın üretimi olduğundan içerisinde hiçbir casus yazılım barındırmaz.

Rakiplerine göre çok daha fazla uzantıyı destekleyen program, bilgisayarınızda yer alan fotoğraf, video, tv ve müziklerinizi dijital ortamda en yüksek verimlilikle görüntülemeniz, düzenlemeniz ve dinleyebilmeniz için tasarlanmıştır.

download

http://turbobit.net/yh9noslevl06.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...

2 Responses

  1. ali akbaş dedi ki:

    İndirdim ama .3gp videoları açamıyorum.