.
Tem 04

windows live messenger son surum indir Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe)

Arkadaşlarınıza anlık yazışarak sohbet etmek hatta ve hatta web kameralarınız varsa görüntülü sohbetle gerçek zamanlı konuşabilirsiniz. Bunları yapmak istiyorsanız Windows Live Messenger Son Sürüm İndirmelisiniz. Windows Live Messenger Son Sürüm İndirerek yukarıda yazdıklarımızın dışında  fotoğraf galerisi, mail, yazar, aile koruması ve toolbarda indirmiş oluyorsunuz. (İstediğiniz uygulamayı kurulum ekranından seçebilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.) 

Bunların dışında Windows Live Messenger Son Sürüm de adresinizde kayıtlı olan arkadaşlarınızın Facebook, MySpace ve LinkedIn sosyal ağlarıyla  paylaştığı sosyal ağ güncellemelerini de görebilirsiniz ve yorum yapabilirsiniz. Bu yepyeni tasarımıyla sosyal ağlara verdiği önemde gösterilmiş oldu. Ayrıca arkadaşlarınızla karşılıklı olarak oyun oynayabilirsiniz.  Arkadaşlarınızında messenger adresi varsa onları ekleyebilir çevrimiçi olduklarında onlarla yazışabilir ve sohbet edebilir ayrıca oyun oynabilirsizin. Ayrıca listenizdeki kişilerle dosya, resim ve video gönderebilirsizin, onların gönderdikleri dosya, resim ve videolarıda alabilirsiniz. Ayrıca eski arkadaşlarınızı aynı pencerede toplayarak toplu konuşmalarda yapabilir, eski günlerinizi yad edebilirsiniz. icon smile Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe) Eski arkadaşlar yerine bir grupla toplantı da yapabilirsiniz. İsminizin dışında çeşitli messenger nickleri oluşturabilir, internette var olanlardan hoşunuza gidenleri kullanabilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.  Evet bu kadar açıklama yaptıktan sonra sıra geldi Windows Live Messenger Son Sürüm İndir meye. Aşağıda size vermiş olduğumuz linkten Windows Live Messenger Son Sürüm İndirebilir ve yukarıda açıklamış olduğumuz özelliklerden yararlanabilirsiniz.

  download Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe)

http://turbobit.net/hacuomcdzfbt.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , , , ,


“Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe)” konusuna 6 yorum yapılmıştır.

 1. 1. saffetsaylak Says:

  sonsürümmü istiyorum

 2. 2. saffetsaylak Says:

  messengerin son sürümünü istiyorum

 3. 3. Admin Says:

  son sürüm zaten

 4. 4. onur Says:

  yaa arkadaslar son sürüm msn nasıl ındırıcem

 5. 5. Cüneyt Murat Says:

  Bu Windows Live Messenger Bana acil Gerekliydi. Bu Kadar Başka Bir Şey Söyleyecek Alklıma Gelmiyorr Teşekür Ederim.

 6. 6. orhan Says:

  Messenge çok iyi programdır

Yorum Yap

Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe) gezginler, Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe) torrent, Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe) full tek link, Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe) full, Windows Live Messenger Son Sürüm İndir (Full/Türkçe) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.