Windows 10 Full indir (Gezginler / Türkçe / 32&64 Bit)

windows 10 full indir gezginler türkçe 32 64 bit

windows 10 full indir

Herkes Microsoft’tan Windows 8 ‘den sonra Windows 9 ‘u beklerken Microsoft Windows 10 Full İndir ‘i çıkardı.

Windows 10 ‘ da ki en büyük yenilik başlat menüsünü. Windows 8 ‘in esintilerini taşıyan canlı kutucuklar da vardır. Kutucuklar otomatik olarak güncellenebiliyor. Arama tekrardan başlat menüsünün de yerini alıyor. Artık ekran da ayrı ayrı 4 pencere açılabilecek Farklı amaçlara yönelik masaüstü tasarlanabilecek. Sanal masaüstü yerine eğlence, iş gibi masaüstü yapılabilir. İstenilen uygulamaya kolayca geçiş yapılabilecek. Her zaman olduğu gibi yine bizim işimizi kolaylaştıran bir uygulama olmuştur.

Neden Windows 10’a Yükseltmelisiniz?

Windows 10 ücretsiz ve diğer arayüzlere göre çok daha basittir. Eğer ki Windows 10’a yükseltme işleminizi 29 temmuz 2016’ya kadar aşağıdaki bağlantıdan gerçekleştirirseniz Windows 10 deneme yada sınırlı sürüme değil Windows 10 Tam Ücretsiz Sürüm ‘e yükseltmiş olacaksınız.

Windows 10’da Neler Yeni ?

Başlat menüsü yoğun istekler üzerine tekrardan Windows 10’a eklendi. Windows 8 gibi karmaşık bir yapının yanı sıra Windows 7 gibi sade, şık ve kullanışlı bir arayüz ile geliştirildi. Fakat Windows 10’un kullanımı Windows 7’ye oranla çok daha hızlı (%28 oranında daha hızlı başlamaktadır) ve işlevseldir. En çok hoşuma giden özelliği ise yükseltme işleminden sonra bilgisayarınıza format atmış gibi olmamasıdır. Hali hazırda kurulu olan program, eklenti ve uygulamalarınızla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ve ekstra bir zaman harcamanıza hiç gerek yoktur. Bilgisayarınızın açılış süresinin ve uyku modundan çıkışının ne kadar hızlı olduğunu görünce emin olun çok şaşıracaksınız. 🙂 Windows 10, tablet ve dokunmatik bilgisayarlarda dokunma ve yazma işlevini en iyi şekilde Continuum ve Microsoft Edge ile uygulamaları kullanıcılarına sunmuştur.

Arama motoruna

Windows 10 Full indir

yazarak ulaşabilirsiniz. Ya da gezginler den kolaylıkla indirme imkanına sahipsiniz ve böylelikle; Şimdiye Kadarki En İyi Windows’a Sahip olabilirsiniz.

http://turbobit.net/3bs5lab1hoga.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...