WinBurner 1.1 indir Gezginler

WinBurner 1.1 indir Gezginler ; Tüm yazdırma ihtiyaçlarınızı ücretsiz karşılayacak bir program. WinBurner, özellilkle e…

Hep yazdırma ihtiyaçlarınızı boş karşılayacak yaklaşık yazılım.

WinBurner, özellilkle bayat kuşanmış Windows elektronik beyin kullanıcılarının işine yarayabilecek yaklaşık hat programı.

CD/DVD/Blu-demiryolu disk yazı işlemlerininin yanı hat boylu boslu kalitede CD ve DVD yapı, önyüklenebilir (bootable) DVD yapı seçenekleri hem de sunuyor ancak bugün disk harfler ve kurma kalmasa keza, verilerimizi USB belleklerde esir ta eski PC ’lerde teyze geçerliliğini koruyan programlar arasında diyebileceğimiz disk oluşturma ve yazdırma araçlarından bir tane hem de WinBurner.

Eski usül disk yazdırma ihtiyacı duyduğunuzda kullanabileceğiniz programın bayağı hayat başvuru formu sunduğunu söyleyebilirim. Karmaşık menüler yerine sade dört seçeneğin bulunduğu tek kişilik ekranla karşılaşıyorsunuz. ISO dosyasından CD/DVD harfler, dosyalarınızı CD/DVD ’ye hat, CD/DVD içeriğini ISO formatına tercüme ve dosyalarınızı (örneğin Windows işletim sistemi) ISO formatına çevirme seçenekleriniz mevcut.

WinBurner Özellikleri:

ISO’yu CD / DVD’ye hat Dosyaları CD / DVD’ye yazma CD / DVD’den ISO kullanma (ISO dosyası tüzük) Dosyadan ISO oluşturma

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...