Wi-Fi Transfer İndir (Telefondan Bilgisayara Dosya Aktarma Programı)

Wi-Fi Transfer İndir; Wi-Fi Transfer kullanarak mobil cihazlarınız ve bilgisayarınız arasında kolayca kablosuz dosya transferi yapabilirsiniz.

Wi-Fi dosya Aktarımı kullanarak canlı cihazlarınız ve bilgisayarınız ortada basit kablosuz dosya transferi yapabilirsinizWi-Fi Nakil, Android işletim sistemini kullanan akil telefon ve tabletleriniz ile Windows 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınız beyninde zahmetsiz tıpkı şekilde dosya paylaşmanızı türlü kılan aynı kablosuz dosya transferi yazılımı.

Samsung yoluyla kullanıcılara ağız ağıza ücretsiz yerine sunulan bu aplikasyon bilgisayarlarınız ve oynak cihazlarınız arasında dosya benimsemek için size aceleci benzeri öğün sunuyor. Normalde dosya transferi için klasik formül Android cihazımızın kablosunu bilgisayara angaje etmek. Fakat seçkin antlaşma kablomuzu yanımızda taşıyamayabiliyoruz. Dosya paylaşımı için tercih edilen aynı farklı formül ise e-kere yahut endişe ambarlama hesaplarımızdan faydalanmak. Fakat bu işler amacıyla dahi internet bağlantısına erbap olmamız gerekiyor. Wi-Fi Transfer uygulaması ile dosya benimsemek için ne kabloya hangi dahi internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz.

Wi-Fi Alıntı kablosuz dosya transferi yapabilmek için genel ağ bağlantınızdan değil dahi kablosuz Wi-Fi ağından faydalanıyor. Uygulama bir kablosuz ağ üzerindeki kıvrak cihazları ve bilgisayarları eşleştiriyor. Eşleştirme işlemini gerçekleştirdikten sonradan dosya gönderip alabiliyorsunuz.

Wi-Fi Para Aktarımı’in Android uygulamasını bu angajman üzerinden indirdikten bilahare aplikasyon vasıtasıyla mobilize cihazınızı ve bilgisayarınızı eşleştirebilirsiniz:

İndir

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...