Wall Photo Maker indir Gezginler

Wall Photo Maker indir Gezginler ; Wall Photo Maker, programı genellikle büyük boyutlardaki fotoğrafları yazdırmak veya fotoğ…

Wall Photo Maker, programı ana hatlarıyla büyük boyutlardaki fotoğrafları kâğıda dökmek veya fotoğrafları düzenleyerek baskıya akseptans seçenekleri sunan biraz yazılımdır.

Elektronik Beyin kullanıcılarının kocaman fotoğrafları şahsi iken düzenleyemediğinden ve nispeten görüş elde edemediklerinden baskıya sokmadıkları içerikleri ayarlama ve parçalama yöntemi birlikte iskelet kare gösterme elde yapma, görüntüleri basın mensupları alanında düzenleyerek baskıya sokma imkanı sunan bir programdır.

Program içerisinde sekiz farklı efekt ile baskıya girecek fotoğrafları aranjman seçeneği mevcuttur. Fotoğrafları denk amma şekilde bölerek önemli çözünürlüklü görüntülerin farklı kağıtlar üzerinde üretim alınarak birleştirerek farklı görüntüler elde edilmesine destek olan bazı programdır.

Wall Photo Maker indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...