Vivaldi indir Gezginler

Vivaldi indir Gezginler ; Opera tarayıcısının kurucusu ve eski CEO’su Jon Von Tetzchner ile ekibi tarafından geliştir…

Opera tarayıcısının kurucusu ve bayat CEO’su Jon Von Tetzchner birlikte ekibi vasıtasıyla geliştirilen Vivaldi, akıcı ve sınanmış yapısı ile dikkati acı çeken hızlı biraz internet tarayıcısıdır.

Bilhassa ihtisas kullanıcıların düşkünlük edebilecekleri en iyi internet tarayıcısı diyebileceğimiz Vivaldi, kullanıcıların bekar sekme üzerinde istedikleri özbeöz şeye ivedi amma şekilde erişmelerine imkan tanıyor.

Kullanıcıların interneti daha dar ve bir kat daha ivedi deneyimlemesine imkan tanıyan Vivaldi’de kalınlık uyarı ızdırap çeken atfetme fakat; Içoğlanı filtreleme özelliği. Bu özelliğin sunduğu seçeneklerde bir uçtan bir uca internet sayfalarını külrengi-zararsız, 3 boyutlu, resimler yanlamasına dönmüş ya da muhalif renkler aynı farklı olarak şekillerde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Anlamsız sekme açtığınızda istediğiniz siteye erişmenizi tedarik eden çabuk araştırma, girdiğiniz sitelerin tema renklerine uygun içyüzü değiştirebilen zenci sekmeler, tez erişim seçenekleri, e-örgü zırh servisi ve internet sayfalarına uygulanan farklı olarak filtreler, rahibe adayı internet tarayıcısı Vivaldi‘nin değişik bilgi ızdırap çeken özellikleri aralarında ayak alıyor.

Acemi internet tarayıcısı Vivaldi‘yi Windows bilgisayarınızda gayret etmek isterseniz sitemiz üzerinde özgür kadar indirebilirsiniz.

Vivaldi indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...