Visual Color Picker indir Gezginler

Visual Color Picker indir Gezginler ; Visual Color Picker, programı görsel olarak belirlene ve görüntülenen renkleri seçerek bilg…

Visual Color Picker, programı görsel iken belirlene ve görüntülenen renkleri seçerek talimat alma ve işletme kullanma seçeneği sunan amma elektronik beyin yazılımıdır.

Bilgisayar kullanıcılarının farklı olarak planlama alanlarında kullandıkları renklerin kullanılan alanlara göre görsel kodları ve kodların altkatman bilgileri bulunmaktadır. Kullanıcıların belirledikleri renklerin cmyk, rgb ve html aynı aksine alanlarda müracaat etmek dolayı içyüzü kullanma talimatları kodlarına erişim seçeneği sunan tasarımcının işini kolaylaştıracak kullanımı kullanışlı amma programdır.

Gösteri içerisinde renklerin kodlarına erişim sağlayarak pres işlemlerinde kullanılacak renkler dolayı CMYK alanına görsel iken hazırlanıp parmakla yapılan ortam’da kullanılacak renkler uygun RGB ve farklı olarak alanlara kasıtlı web ortamında global dilekçe seçenekleri karşı -se; Html renk tabanında ten rengi kodlarına erişim seçeneği sunmaktadır.
Renk kodlarına ulaşma ve boya bilgisi kazanma yazılımı

Visual Color Picker indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...