Video Rotator and Flipper 1.0 indir Gezginler

Video Rotator and Flipper 1.0 indir Gezginler ; Ters çekilmiş videoları hızlıca düzeltin. Video Rotator and Flipper, adından da tahmin ede…

Zıt tortulu videoları hızlıca düzeltin.

Video Rotator and Flipper, adından de faraziye edeceğiniz -mek üzere minyatür telefonunuzla, kameranızla yahut değişik cihazlarınızla çektiğiniz istediğiniz yönde çıkmayan videoları iyileştirmek uygun kullanabileceğiniz yaklaşık gösteri.

Windows işletim düzenli bilgisayarınıza (Windows XP ’den 10 ’a tüm bilgisayarları destekliyor) boş indirip kullanabileceğiniz çakırkeyif boyutlu ekran burma ve çeviri programı arıyorsanız Video Rotator and Flipper ’ı tavsiye ederim. Aşırı kullanılan video formatlarını besleyen programla aksi çıktığını düşündüğünüz videolarınızı özgün tıkla düzeltebiliyorsunuz.
Videoları 90 sınıflandırma sağa ve sola bükme, 180 derece döndürme ve dikey – düz kadar çevirme seçenekleri sunan programın içilir video oynatıcısı ayrıca bulunuyor ve videonun orijinal kimse, düzeltilmiş halini borda bordaya görebiliyorsunuz.

Cep telefonunda akıcı çektiğimizi sanıp bilgisayarımıza attığımızda sürprizle karşılaştığımız videoları hızlıca düzelmek namına kullanabileceğiniz programa mp4, wmv, flv, avi, mpeg, mov, mkv, 3gp, swf ve vob formatındaki videoları aktarabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...