uTorrent İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

utorrent

İnternet ilk çıktığı günlerden bu yana belki de en fazla kullanım alanlarından biri de dosya indirme işlemidir. Bu indireceğimiz dosya belki bir program dosyası, belki bir film, belki bir müzik dosyası olabilir. İnternet üzerinde bu dosyalara erişebilmek mümkündür. Ancak bu dosyalara daha hızlı bir biçimde aramak için zaman kaybı yaşamadan ulaşmak ve hızlı bir şekilde indirmek istiyorsanız bir dosya indirme yazılımı kurmalısınız. İşte bu yazılımlarında başında gelen de uTorrent yazılımıdır.

Açık kaynak kodlu ve ücretsiz olan uTorrent pek çok aynı tarz yazılıma göre daha fazla özelliği bünyesinde bulunduruyor. Bu yazılım ile indirilen dosya daha iyi bandwith genişliğini kullanacak ve daha iyi zamanlama ile inecektir. Aynı zamanda bilgisayarınızın kaynakları yazılım çalıştığı sürede daha az kullanılacaktır. Birden fazla kaynaktan dosyaları aynı anda indirmeye izin veren programda indirilen her torrent dosyası için ayrı bant genişliği de ayarlama şansınız var. Kesilen bir indirmeniz varsa otomatik olarak program kendisi tekrar kaldığı yerden devamını sağlıyor. Torrent kaynaklarından dosya indirmeyi düşünenler 45’ten fazka dil seçeneği bulunan uygulamayı kesinlikle indirip denemelidir.

download

http://turbobit.net/5xvnxx22z7ap.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...