Ummy Video Downloader indir Gezginler

Ummy Video Downloader indir Gezginler ; Windows XP ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz …

Windows XP ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarınıza serbest indirebileceğiniz Ummy Ekran Downloader, Youtube’dan ekran indirmenizi besleme kolay bazı programdır.

yalnız tıklayışla indirebileceğiniz exe. dosyasını kurduktan sonuç kullanmaya başlayacağınız plan birlikte Youtube üzerinden dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Saf ve saf bazı arayüze hükmetme plan birlikte bu işlemi aşırı dalgalı şekilde halledebilirsiniz. Yapmanız beklenen; düşürmek istediğiniz videoyu açtıktan sonra hitabe çubuğundan linki kopyalayıp, programda bulunan link kısmına müracaat etmek ve indir kısmına hücum etmek. 

Program ile indireceğiniz videoların formatını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. bununla beraber videoları MP3 formatında sahanlık imkanına hem sahipsiniz. 

Ummy Video Downloader indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...