Ultra Surf İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

ultrasurf

Özgür olması gereken internete zaman zaman yasaklamaların geldiğini biliyoruz. Bu durumdan kurtulmayı düşünenler için Ultra Surf en uygun program. Program ile yasaklı ve erişimi engelli olan sitelere erişebileceğiniz gibi çevrimiçi güvenliğiniz ve gizliliğiniz de sağlanmış oluyor.

Türkiye gündemini de meşgül eden yeni internet yasası belki de yakında çıkacak ve internet hayatımız tamamen değişecek. Bazı siteler yasaklanırken belki de internet üzerindeki gizliliğimiz de tehlike altına girecek. Daha önce Çin, İran gibi ülkelerde gördüğümüz yasaklar ve gizlilik ihlalleri ülkemizde de yaşanmaya başlayacak. Bu duruma önlem almak isteyenler tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Ultra Surf isimli programını kullanabilir.

Program ile;

  • Yasaklı veya erişimi engellenmiş olan sitelere girebilirsiniz.
  • Proxy sunucusu ile bilgisayarınız arasında olan veri alışverişi gizlenir ve tam bir gizlilik oluşturulur.
  • Internette girmiş olduğunuz sizin IP adresinizi alması engellenir.

Alanında en iyiler arasında sayılan Ultra Surf programı ile özgür internet erişiminiz hiçbir şekilde kısıtlanmayacak ve gizliliğiniz ihlal edilmeyecektir. Program bazı anti virüs yazılımları tarafından engellendiğinden, anti virüs yazılımını devre dışı bırakıp gönül rahatlığında kullanabilirsiniz.

download

http://turbobit.net/mygsicgbvbfy.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...