Try Windows 10 Full İndir

Try Windows 10 Full İndir ; Windows 10 işletim sistemini yakından tanıyın.

Try Windows 10, Microsoft ’un bakir işletim istemi Windows 10 ’u henüz yakından tanımamız üzere hazırlanmış benzeri uygulama.

Windows 10 ’un masaüstü, tablet ve oynak tarafta neler sunduğu, ne kabilinden hızlı hızlı sağladığını öğrenmemiz açısından hazırlanan apotr pratikte anlatımlar kategoriler halinde karşımızda ve içerikler güdük mukayyet ve videolu sunumlardan oluşuyor. Uygulama üzerinden videolarla yanıtını bulabileceğiniz sorulardan bazılarını şöyle sıralayabilirim:

Araştırma Görevlisi Cortan ile webde hemen taharri ika Hareket halindeyken mesai Web sayfalarını ima ve paylaşma Larpadak çok masaüstü tekvin, şappadak haddinden fazla pencerede düzentileme Aplikasyon ve elan fazlasına mağazadan idrak Mir ekranını aranjman ve özelleştirme Skype entegreli yeni mesajlaşma uygulamasını istimal Webde çabuk taharri yapma Fotoğrafları aranjman Tarz tenzil, oyun oynama Haritalar uygulamasını kullanmaBu başlıklar bittabi ki Windows 10 PC kullanıcılarına yönelik. Surface veya Windows Phone kullanıcıları üzere bile hususi başlıklar oluşturulmuş.

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...