Timber indir Gezginler

Timber indir Gezginler ; Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz. Timber, bil…

Windows 8.1 ve üzeri işletim düzenli cihazlarınıza boş indirebileceğiniz. Timber, bilgisayarlarda kullanabileceğiniz amma Tinder istemcisidir.

Pc’ler karşı muntazam Tinder uygulaması olmamasına rağmen, çeşitli benzer egzersiz bulunuyor. Timber’hem de bu uygulamalar aralarında çap iyilerinden birisi diyebiliriz. Uygulamanın hep özellikleri az daha Tinder’la aynı. Timber’de ayrıca Facebook entegrasyonu birlikte biyografi oluşturuyorsunuz. Bulunduğunuz konuma amacıyla belirtilen ara arasındaki katışıksız kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz. Pratik Olarak hem de özelleştirmeler yapabiliyorsunuz. Dikkate Almak istediğiniz kişilerin uzaklığını, cinsiyetini, yağmurlu aralığını belirleyebiliyorsunuz.  

Timber’ayrıca hem de onaylama eylemi aynı şekilde, sağa ve sola şaşırtma şeklinde gerçekleşiyor. Beğendiğiniz kişilerin hem sizi beğenmesi durumunda eşleşiyorsunuz ve konuşma etmeye başlayabiliyorsunuz.

 

 

Timber indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...