Timber indir Gezginler

Timber indir Gezginler ; Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz. Timber, bil…

Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli cihazlarınıza serbest indirebileceğiniz. Timber, bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bir Tinder istemcisidir.

Pc’ler amacıyla düzgün Tinder uygulaması olmamasına olduğu halde, çeşitli benzer şey yapma bulunuyor. Timber’da bu uygulamalar arasında çap iyilerinden tek diyebiliriz. Uygulamanın bütün özellikleri adeta Tinder’la benzer. Timber’ayrıca keza Facebook entegrasyonu beraber profil oluşturuyorsunuz. Bulunduğunuz konuma için kayıtlı soğukluk arasındaki bütün kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz. Pratik Olarak hem özelleştirmeler yapabiliyorsunuz. Saymak istediğiniz kişilerin uzaklığını, cinsiyetini, yaş aralığını belirleyebiliyorsunuz.  

Timber’ayrıca keza beğenme eylemi aynı şekilde, sağa ve sola bozma şeklinde gerçekleşiyor. Beğendiğiniz kişilerin hem de sizi beğenmesi durumunda eşleşiyorsunuz ve görüşme etmeye başlayabiliyorsunuz.

 

 

Timber indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...