Telefon defteri Widget indir Gezginler

Telefon defteri Widget indir Gezginler ; Telefon defteri Widget, cep telefonları içerisinde kayıt sistemi ile arkadaşlarınızın ve i…

Telefon defteri Widget, minyatür telefonları içerisinde tescil sistemi beraber arkadaşlarınızın ve istediğiniz kişilerin telefon numaralarını kayıt etme işlemi gerçek olup, rehber kitap alanını ana beyaz perde fazla görüntüleme seçeneği sunan bir uygulamadır.

Mobil kullanıcıların mal varlığı kadar araştırma yapmaları sonucu tez bazı şekilde müdüriyet alanına erişmeleri gerekmektedir. İnsanların servet kadar rehbere erişmesi karşı başlıca siper ve kilit ekranı boyunca görüntüleme kolaylığı ile rehberi listeleme seçeneği sunulmaktadır. Görsel özellikleri ile rehber kitap görüntüsü boyalı dizilimler ve tez araştırma seçenekleri birlikte beyaz perde aşırı görüntülenecektir.

Celp malt karıştırma küreği seçeneğini’ keza yine de widget özelliği beraber sunarak cila aramalarınızı, gelen çağrıları görüntüleyerek hıxlı yaklaşık şekilde iade yapmanız sağlanmıştır. Kişiler beraber hızlı bazı haberleşmek için kusursuz kimi uygulamadır. Çocukların kullanmasını kapamak amacı beraber ataş ekranı üstüne araştırma yapabilmek karşı kilit ekranı şifresi girilmelidir.

Telefon defteri Widget indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...