TED İndir

TED İndir programı; TED tarafından yapılan konferansları online olarak izleme veya seçiminize göre dinleme seçeneğini sizlere sunmaktadır.

TED Konferanslarını çalışkan izleyin, dilerseniz dinleyin.TED, dünyanın sunu delici insanlarının konuşmalarını sunan TED Konferansları ’nı web tarayıcınızı açmadan masaüstü yahut mobilde faal kendisine izlemenizi, dinlemenizi sağlayıcı resmi kalifiye aplikasyon. Teknolojiye meraklı biriyseniz yenilikçi fikirleri strateji edebileceğiniz ongun aynı aplikasyon diyebilirim.
Herhangi Bir iki yılda ayrımsız düzenlenen TED Konferansları bildiğiniz amacıyla farklı alanlarda uzmanlaşmış kişileri toplayan aynı konferans ve acun genelinde iri gönülden izleme ediliyor. Konferansla ayrımsız adı haiz resmi uygulama üstelik konferansa katılım gösteremeyen kişilerin oturdukları yerden konuşmaları izlemelerine imkan tanıyor.

TED Konferansları uygulamasında konferansları etkili yerine strateji yahut dinleme şansına sahipsiniz. Konferanslar kullanılmamış ve popüler namına listelendiğinden yer çokça rabıta gören ve en kullanılmamış konferanslara ferah ferah ulaşabiliyorsunuz. Izlence takviminden ilerleyen çevrim ve haftalarda gerçekleştirilecek konuşmalarını izleme edebiliyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...