.
Tem 15

team viewer indir TeamViewer Full İndir   Download (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm)

Evet sizde bir başkasının bilgisayarına onun izni dahilinde birkaç saniyede bağlanıp yönetmek ister misiniz? İşte buna TeamViewer Full İndirerek artık sahip olabileceksiniz. TeamViewer’ı sizlere kısaca tanıtalım. Oturduğunuz yerden başkasının bilgisayar ya da sunucusuna bağlanıp o bilgisayarı kendi komutlarınızla kolayca yönetebileceksiniz. TeamViewer ile 7 gün 24 saat karşıdaki bilgisayar açık olmak suretiyle istediğiniz an da bağlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra TeamViewer ile 25 kişiye kadar toplantılar düzenleyebilirsiniz. Bunun yanı sırada bilgisayarınızdan öğrencilerinize vs. online olarak eğitim verebilirsiniz. Evet arkadaşlar bunların yanı sıra karşıdaki bilgisayardan kendi bilgisayarınıza dosya, resim, müzik, film vb. gibi şeyler yollayabilirsiniz. Bu kadar açıklama sanırım yeter. Sıra geldi TeamViewer Full İndirmeye. Aşağıda gezginler logosunun yanında İndir / Download yazan resmin altında vermiş olduğumuz linkten indirebilir, isterseniz bilgisayarınıza kurabilir isterseniz de direk çalıştır (run) diyerek kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz klasörde TeamViewer’ ın hem Türkçe versiyonu hem de ingilizce versiyonu bulunmaktadır. İstediğiniz versiyonu kurup birkaç cümle önce söylediğimiz gibi kullanabilirsiniz.

 download TeamViewer Full İndir   Download (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm)http://turbobit.net/ozc2h6sddkyx.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , , ,


Yorum Yap

TeamViewer Full İndir – Download (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) gezginler, TeamViewer Full İndir – Download (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) torrent, TeamViewer Full İndir – Download (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) full tek link, TeamViewer Full İndir – Download (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) full, TeamViewer Full İndir – Download (Gezginler / Türkçe / Son Sürüm) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.