TeamSpeak İndir (Gezginler / Full / Son Sürüm)

teamspeak

İnternetin ilk yıllarından beri çokça tercih edilen farklı insanlar ile iletişim kurma isteği artık boyut değiştirmeye başlıyor. Özellikle oyunlarda sesli iletişim şansı yakalamak isteyenler var. İnsanlar iletişimi sesli ortama taşıdılar. Çünkü TeamSpeak kaliteli yapısı ile buna imkan veriyor.

Aslında oyun sadece farklı insanlar ile değil tanıdığınız kişilerle de iletişimin sesli hale dönüşmesinde sıkça kullanılıyor. Bir oyun oynuyorsunuz ve oyunda tanıdığınız arkadaşlar ile sesli olarak yardımlaşmak, bilgi alışverişi yapmak ve iletişim halinde kalmak istiyorsunuz. İşte bu noktada TeamSpeak kesinlikle bilgisayarınızda yüklü olması gereken yazılım olmalıdır. Program ile diğer kullanıcılar tarafından oluşturulmuş olan sohbet ortamına katılabileceğiniz gibi kendinizde sohbet ortamınızı yaratarak tanıdıklarınızı bu ortama yönlendirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken eğer kendi odanızı yaratmak istiyorsanız server sürümünü kurmanızın gerekliliğidir. Sadece var olan sohbet ortamlarına katılmak niyetiniz varsa da client sürümünü kurmanız yeterli olacaktır. Server sürümü ile kurulum sırasında size verilecek kod ile kendi sohbet ortamınızı yani odanızı oluşturabilirsiniz. Oldukça kolay kullanıma sahip olan TeamSpeak programı ile kalite seslerle iletişim keyfi yaşayabilirsiniz.

download

TeamSpeak Server 32 Bit : http://turbobit.net/fy85sitl4tkt.html

TeamSpeak Server 64 Bit : http://turbobit.net/exzn3aaw93ac.html

TeamSpeak Client 32 Bit : http://turbobit.net/ui28j5wfwqcp.html

TeamSpeak Client 64 Bit : http://turbobit.net/jmi5jv7p18uu.html

Bir önceki yazımız olan Nero Express Full İndir (Gezginler / Son Sürüm / Türkçe) başlıklı makalemizde Nero Express Full İndir, Nero Express Full İndir Gezginler ve Nero Express Son Sürüm İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Arananlar:

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...