Takdir ve Teşekkür Hesaplama indir Gezginler

Takdir ve Teşekkür Hesaplama indir Gezginler ; Windows 8 ve üzeriişletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde bir kaç kolay adımla döne…

Windows 8 ve üzeriişletim sistemine kaptan cihazlarınız üstüne yaklaşık kaç dalgalı adımla devre sonu ortalamalarınızı hesaplamanıza imkan tanıyan kolay bir uygulamadır.

Tamamen bedava kadar Ortaöğretim ve Lise öğrencilerine sunulan kullanma bayağı sade ve çağdaş amma arayüz beraber hep birden geliyor. Bu arayüz fazla sizin amacıyla esaslı olan tabloya erişebilir ve zorunlu olan bilgileri ekleyerek ivedi kimi şekilde nokta sonu ortalamanızı hesaplayabilirsiniz.

De bu ortalamalara için sınıfı geçip geçmediğinizi yoksa taktir ya da değerlenme getirmek üzere hangi belgeyi almaya hakim kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Takıldığınız yerlerde pratik olarak ayak bodrum girişi “Bağış” bölümünden faydalanabilirsiniz.

Saniyeler içerisinde ortalamanızı hesaplamanızı tedarik eden Takdir ve Takdir Hesaplaşma uygulamasını denemelisiniz.

Takdir ve Değer Kazanma Sayma indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...