Takdir ve Teşekkür Hesaplama indir Gezginler

Takdir ve Teşekkür Hesaplama indir Gezginler ; Windows 8 ve üzeriişletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde bir kaç kolay adımla döne…

Windows 8 ve üzeriişletim sistemine efendi cihazlarınız aşırı yaklaşık kaç dalgalı adımla dönem sonu ortalamalarınızı hesaplamanıza imkan tanıyan dökümlü yaklaşık uygulamadır.

En Ince Ayrıntısına Kadar boş kadar Ortaöğretim ve Lise öğrencilerine sunulan kullanma oldukça yalın ve bugünkü bir arayüz -li beraber geliyor. Bu arayüz üstüne sizin karşı gerekli olan tabloya erişebilir ve zorunlu olan bilgileri ekleyerek ivedi bazı şekilde dönem sonu ortalamanızı hesaplayabilirsiniz.

Keza bu ortalamalara dolayı sınıfı geçip geçmediğinizi yoksa taktir yoksa minnettarlık kazanmak -mek üzere hangi belgeyi almaya hak kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Takıldığınız yerlerde hemen hemen ayak harekât bölgesi “Yardım” bölümünden faydalanabilirsiniz.

Saniyeler içerisinde ortalamanızı hesaplamanızı sağlayan Işçinin Payına Düşen Maden ve Teşekkür Hesap uygulamasını denemelisiniz.

Işçinin Payına Düşen Maden ve Değerlendirme Hesaplama indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...