.
Tem 04

sXe Injected Son Sürüm İndir (Gezginler / 12.3 Fix 5)

Half-Life ve Counter Strike oyuncuları için hazırlanmış olan hile önleme sistemi sXe Injected Son Sürüm İndirmek için yazımızı okuyun. Sxe Injected kurulu serverlarda oyun oynamak sXe Injected Son Sürüm İndirmeniz gerekmektedir. Sxe Injected i indirmeden Sxe kurulu bir servera girerseniz kısa süre içerisinde oyunda siyah ekran hatası verir ve serverdan sizi otomatik olarak atar. sXe Injected ile wallhack, speedhack, alias scripts, aimbots, hooks, ESP, no-recoil vb.. hileleri kolaylıkla engellenebilir. Counter Strike 1.6, Counter strike 1.5, Day of Defeat, Natural Selection, Team Fortress Classic, Deathmatch Classic, Opposing Force, Condition Zero oyunlarının hepsinde denenmiş ve tüm hileler başarıyla engellenmiştir. Sizde sXe Injected Son Sürüm İndirerek Sxe kurulu serverlarda rahatlıkla, güvenle ve oyundan atılmadan rahatlıkla oyununuzu oynayabilir ve fraglarınızı artırabilirsiniz. Böylelikle serverların top15 listelerinde ilk sıralara yerleşebilir ve çoğu serverda olduğu gibi top15’te 1. olanlara verilen adminliklerden sizde yararlanabilir, serverlarda 1 ay gibi uzun bir süre adminlik yapabilirsiniz.

sXe Injected Son Sürüm İndir (Gezginler / 12.3 Fix 5)

http://turbobit.net/itaonj7q6416.html

Diğer Arananlar:

facebook

Etiketler: , , , ,


“sXe Injected Son Sürüm İndir (Gezginler / 12.3 Fix 5)” konusuna 5 yorum yapılmıştır.

 1. 1. emir Says:

  saol kardesim.

 2. 2. yusuf Says:

  saol kardeş bende virüssüz arıyordum

 3. 3. kemal Says:

  la gardas bu nerden ındırılıyolar

 4. 4. alp Says:

  Bedavamı

 5. 5. Admin Says:

  Evet sXe Injected tamamen ücretsizdir.

Yorum Yap

sXe Injected Son Sürüm İndir (Gezginler / 12.3 Fix 5) gezginler, sXe Injected Son Sürüm İndir (Gezginler / 12.3 Fix 5) torrent, sXe Injected Son Sürüm İndir (Gezginler / 12.3 Fix 5) full tek link, sXe Injected Son Sürüm İndir (Gezginler / 12.3 Fix 5) full, sXe Injected Son Sürüm İndir (Gezginler / 12.3 Fix 5) ücretsiz

Herhangi bir virüs bulunan dosyalar sitemize asla yüklenmemektedir. Ama önceden tedbir için sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları kesinlikle virüs programınızla taratınız.