Sway indir Gezginler

Sway indir Gezginler ; Sway; Windows 8 ve üzeri tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde görsel ve metin kullanarak sunu…

Sway; Windows 8 ve üzeri tabanlı bilgisayarlarınız aşırı görsel ve nüsha kullanarak sunma dosyaları ve web sitesi şeklinde içerikler hazırlamanıza imkan tanıyan bayağı kullanışlı kullanıma sahip amma teklif dosyası hazırlık uygulamasıdır.

Adamakıllı serbest olarak Windows 8 ve üzeri işletim sistemi kullanıcılarına sunulan çalışma temel olarak, kullanıcılarına nüsha ve görsel kullanarak web sitesi tarzında içerikler ve satışa çıkarma dosyaları hazırlamalarına imkan tanıyor. Fikirleri gerçeğe dönüştürmenin en dökümlü yolu olan Sway okul hayatınızda, alım satım hayatınızda, etkileşimli raporlar, sunumlar ve kişiselleştirilmiş öyküler hazırlamanıza imkan tanıyor.

Ayrıca sürükle bırak desteği birlikte hep birden yeni pratikte oluşturduğunuz içeriklerinize süpürme yöntemi -li görseller, ekran, harita, tweet, Vine, etkileşimli tablolar, grafikler ve GIF’ler ekleyebilir ve arkadaşlarınız -li paylaşabilirsiniz.

Bayağı basit ve zeki bazı arayüz -li beraber gelen yapma, içeriğe bağlı araştırma sonuçlarını de gösteriyor.

Sway indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...