Sway indir Gezginler

Sway indir Gezginler ; Sway; Windows 8 ve üzeri tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde görsel ve metin kullanarak sunu…

Sway; Windows 8 ve üzeri tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde görsel ve metin kullanarak sunum dosyaları ve web sitesi biçimli içerikler hazırlamanıza imkan tanıyan oldukça dökümlü kullanıma öğretmen bir teklif dosyası hazırlama uygulamasıdır.

Ayrıntılarıyla özgür gibi Windows 8 ve üzeri işletim sistemi kullanıcılarına sunulan çalışma altkatman kadar, kullanıcılarına örnek ve görsel kullanarak web sitesi türünden içerikler ve arz dosyaları hazırlamalarına imkan tanıyor. Fikirleri gerçeğe dönüştürmenin kalınlık dökümlü yolu olan Sway okul hayatınızda, iş hayatınızda, etkileşimli raporlar, sunumlar ve kişiselleştirilmiş öyküler hazırlamanıza imkan tanıyor.

Hem sürükle bırak desteği beraber beraber yeni pratik olarak oluşturduğunuz içeriklerinize süpürme yöntemi -li görseller, video, harita, tweet, Vine, etkileşimli tablolar, grafikler ve GIF’ler ekleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Epeyce yalın ve akıllı bir arayüz birlikte hep birden gelen kullanma, içeriğe bağlı araştırma sonuçlarını hem de gösteriyor.

Sway indir

Bir önceki yazımız olan Codecademy Uygulaması İndir başlıklı makalemizde codecademy, codecademy code academy ve codeschool hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Gezginler

Gezginler olarak sizlere en güncel şekilde program indir, oyun indir ve diğer kategorilerimizle hizmet vermekteyiz.

You may also like...